KALSERVIS.PL

Samochody to nasza Pasja!


Mechanika, naprawy silników

Nasz serwis wyposażony jest w stanowiska przeznaczone dla samochodów osobowych oraz ciężarowych. Oferujemy naprawy silników, naprawy zawieszeń i hamulców oraz szereg innych prac mechanicznychSprzedaż czesci i akcesoriów

Oferujemy dyży wybór części  takich jak rury wydechowe, klocki hamulcowe, amortyzatory, hamulce, świece zapłonowe, filtry powietrza, filtry oleju, uszczelki, części nadwozia, reflektory ramiona wycieraczek oraz cały szereg innych części zamiennych


Prosotwanie felg

Zapraszamy do serwisu felg wszystkich rodzajów. Stalowych i aluminiowych, od 13 do 24 cali, również tych nieprzelotowych. Po regeneracji felga jest w pełni wartościowym produktem. 


Autoholowanie 24h 

Życie jest pełne niespodzianek, któż tego nie wie. Do jednych z najmniej przyjemnych należą te z samochodem w roli głównej, nie ma znaczenia czy chodzi o kolizję czy awarie. Firma Kalservis przychodzi z pomocą również w takich sytuacjach oferując profesjonalne autoholowanie, a także usługi z nim związane.


Myjnia ręczna

Obsługa w zakresie kompleksowego czyszczenia wnętrz, odkurzania tapicerki, pielęgnacji elementów plastikowych, welurowych, skórzanych a także prania całej tapicerki samochodu.


Serwis klimatyzacji

Oferujemy usługi serwisowe klimatyzacji samochodowej. Napełniamy układy, odgrzybiamy, konserwujemy.


Sprzedaż opon, wulkanizacja

Oferujemy naszym klientom zdywersyfikowaną ofertę obejmującą 5 głównych segmentów rynku: opony do pojazdów: osobowych, ciężarowych, rolniczych, przemysłowych i motocykli. Oferujemy naprawę opon uszkodzonych.


Regulacja geometrii kół

Jeśli Twój pojazd ściąga w lewo lub w prawo, gdy puszczasz na chwilę kierownicę, oznacza to, że musisz sprawdzić geometrię kół pojazdu. Konieczna będzie regulacja elementów przedniego lub tylnego zawieszenia, która ma na celu zminimalizować zużycie i liczbę uszkodzeń opon oraz podnieść komfort jazdy. Większość problemów z geometrią rozwiązujemy w około 30 minut.


Diagnostyka komputerowa aut

Wykorzystujemy do pracy komputery diagnostyczne, gdyż współczesne samochody nafaszerowane są sterownikami elektronicznymi. Większość wykonywanych przy nich robót wymaga diagnozowania i dotyczy to układu zasilania silnika, układu hamulcowego, jak i klasycznych napraw mechanicznych.